Franchising

KIRMIZI ÇİĞKÖFTE
Nasıl Bayimiz Olursunuz?
1

İzmir Bornova merkezli ve Ege Bölgesi’nde lider konuma ulaşmış bir çiğ köfte markası olan Kırmızı Çiğ Köfte, sadece Ege değil, aynı zamanda Türkiye’nin diğer bölgelerine de bayilik veriyor. Dolayısıyla lokasyon seçerken sadece Ege Bölgesi ile sınırlı kalmak durumunda değilsiniz.

“Tarifimiz tarihten, lezzetimiz maharetten” sloganı ile yola çıkan, sunduğu ürünlerin kalitesi ve tazeliği ile franshising sisteminden faydalanmayı düşünen girişimcileri cezbeden Kırmızı Çiğ Köfte’nin bayisi olmak için ilk yapmanız gereken, resmi web sitesi üzerinden bayilik başvuru formunu doldurmak ya da +90 544 603 35 35 numarasını aramak.

KIRMIZI ÇİĞKÖFTE
Franchising Sistemi Nedir?
1

Çiğ köfte markaları; hepsi kendi özelinde kendi şartlarını oluşturarak girişimcilere bayilik verme fırsatı sunuyor. Ama hepsinin temelinde de franchising sistemi mevcut. Elbette farklı şartlar var, ancak genel çerçeve itibariyle franchising sistemini kavradığınız zaman çiğ köfte bayiliği alma düşüncesine de bir o kadar yaklaşırsınız.

Bir markanın, bir lisansın isim hakkının kullanılması, franchising sisteminin en basit tanımı. Ürün ve hizmetlerin dağıtılmasında kullanılan bir yöntem olan franshising, genel hatları ile tüm çiğ köfte markalarının uyguladığı bir sistem. Franchising veren marka, franchisor olarak adlandırılırken, firmanın isim hakkı, ürünleri, iş sistemi vb. kullanan firmalar ise franchise şeklinde tanımlanıyor.

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?